ПОБЕДИТЕЛИ ПРЕМИИ L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018 В НОМИНАЦИИ “АПТЕЧНАЯ КОСМЕТИКА”

LABĀKAIS SERUMS

ЛУЧШАЯ СЫВОРОТКА

Inovatīvais koncentrāts nodrošina intensīvu 24 stundas ilgu ādas mitrināšanu. Tas satur tikai 11 sastāvdaļas, no kurām galvenās ir Vichy termālais ūdens (89%) un hialuronskābe. Produkts ir bagāts ar vērtīgām minerālvielām, kas palīdz nostiprināt ādas barjerfunkciju un aizsargā no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, mazina stresa un noguruma nelabvēlīgo ietekmi un ādas novecošanas pazīmes.

VICHY MINERAL 89 FORTIFYING AND PLUMPING DAILY BOOSTER

Ежедневный гель-сыворотка для кожи, подверженной агрессивным внешним воздействиям, с рекордной концентрацией термальной воды VICHY (89%), улучшающей защитные свойства кожи, и гиалуроновой кислотой натурального происхождения, делающей кожу гладкой и увлажненной. Для всех типов кожи, включая чувствительную.

 

LABĀKAIS LŪPU BALZAMS

ЛУЧШИЙ БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ

Paredzēts lūpu ādas atjaunošanai. Tas veido aizsargbarjeru pret ārējiem kairinājumiem, acumirklī atjauno un nomierina lūpu ādu un pasargā no atkārtota bojājuma. Sastāvā iekļautas tādas vērtīgas vielas kā pantenols un šī sviests.

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST LEVRES BARRIER REPAIRING BALM

Предназначен для восстановления кожи потрескавшихся и обветренных губ, также показан при раздражениях в области рта и носа. За счет инновационных компонентов помогает восстановить естественный защитный барьер кожи губ. Входящий в состав пантенол в 5-процентной концентрации обеспечивает мгновенное успокаивающее действие.

LABĀKAIS KRĒMS ACU ZONAI

ЛУЧШИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗОНЫ ВОКРУГ ГЛАЗ И ГУБ

Īpaši vieglais un samtainais krēms cīnās ar ādas novecošanas un noguruma pazīmēm. Šis ir līdzeklis divi vienā – to var lietot gan acu, gan lūpu kontūrai. Rezultātā jutīgā āda acu un lūpu zonā tiek atsvaidzināta. Satur aļģes un sarkano vīnogu ekstraktu, kas izlīdzina krunciņas, atjauno ādas tvirtumu, mazina pigmentācijas plankumus un noguruma pazīmes.

ALGOTHERM MARINE LIFE EYE & LIP CONTOUR

Средство с легкой и бархатистой текстурой, активно борющееся с признаками старения и усталости. Предназначен для двух особо чувствительных зон лица – вокруг глаз и губ. Содержит комплекс водорослей и вытяжку из красного винограда, которые разглаживают морщины, восстанавливают упругость кожи, предотвращают появление пигментных пятен и ликвидируют признаки усталости.

LABĀKAIS SEJAS PĪLINGS

ЛУЧШИЙ ПИЛИНГ ДЛЯ ЛИЦА

Attīrošs pīlings ikdienas lietošanai. Tas izlīdzina ādu, uzlabo tās toni, vizuāli samazina poras un krunciņas. Sastāvā iekļautā hialuronskābe sniedz nepieciešamo mitruma devu un uzlabo ādas tvirtumu.

FILORGA OXYGEN-PEEL MICRO-PEELING LOTION

Очищающий ежедневный микропилинг-лосьон, дарящий эффект обновленной, свежей и сияющей кожи. Мягко отшелушивает отмершие клетки, разглаживает морщины и сужает поры, насыщает кожу гиалуроновой кислотой и кислородом. Подходит для всех типов кожи.

LOFFICIELBALTICS.COM LASĪTĀJU FAVORĪTS

ФАВОРИТ ЧИТАТЕЛЕЙ LOFFICIELBALTICS.COM

Visaptveroši kavē ādas novecošanos, padara to jaunavīgāku un pasargā no infrasarkanā starojuma. Krēma unikālais sastāvs apvieno četras Algogone aļģes un sūreni (aktīvā sastāvdaļa, kas pasargā no infrasarkanā starojuma), lai nodrošinātu vēl labāku ādas aizsardzību un iedarbotos uz tādām novecošanas pazīmēm kā krunciņas, pigmentācijas plankumi, ādas tvirtums un atslābusi sejas kontūra.

ALGOTHERM MARINE LIFE CREAM

Средство глобального антивозрастного действия – уменьшает морщины, улучшает упругость кожи и укрепляет контуры лица, снижает вероятность появления пигментных пятен. Содержит четыре типа морских водорослей и растительный экстракт, защищающий от инфракрасного излучения.