ПОБЕДИТЕЛИ ПРЕМИИ L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018 В НОМИНАЦИИ “RED CARPET READY” («ЛУЧШАЯ ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ЛИЦА»)

LABĀKĀ PROCEDŪRA RED CARPED READY LATVIJĀ

ЛУЧШАЯ ПРОЦЕДУРА RED CARPED READY В ЛАТВИИ

Intensīvas sejas ādas uzlabošanas procedūra «Trīslietu spēks».
Trīs procedūru – Rejuvenate («Rudens seja»), Atoxelene («Ziemas seja») un Opulence («Pavasara seja») – kombinācija ļauj uzlabot sejas un dekoltē zonas ādas mirdzumu. Tajā tiek izmantotas augu izcelsmes vielas, kas padara ādu starojošu, kā arī īpaši koncentrēts C vitamīns. Pasaulē pazīstamo austrāliešu luksusa kosmētiku Intraceuticals mēdz dēvēt par sarkano paklāju kosmētiku, jo tā nodrošina ilgstošu efektu, stimulējot ādas vielmaiņas procesus. Rezultāts vērojams jau pēc pirmās procedūras.

KEMPINSKI THE SPA, GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA

Интенсивная процедура для улучшения состояния кожи лица и декольте «Сила трех»
Мгновенный эффект от процедуры: Rejuvenate («Осеннее лицо»), Atoxelene («Зимнее лицо»), а также Opulence («Весеннее лицо»). Это сочетание позволяет обеспечить сияние кожи с помощью растительных компонентов и концентрата витамина С. Процедура проводится с использованием всемирно известной австралийской косметики класса «люкс» Intraceuticals, которую часто называют «косметикой красных дорожек».

LABĀKĀ PROCEDŪRA RED CARPED READY LIETUVĀ

ЛУЧШАЯ ПРОЦЕДУРА RED CARPED READY В ЛИТВЕ

HydraFacial MD ir jaunākā neinvazīvā estētiskās kosmetoloģijas aparātmetode, kas saudzīgi attīra un atjaunina ādu. Tās laikā tiek izmantoti īpaši uzgaļi ādas atmirušā slāņa noņemšanai, atbrīvošanai no netīrumiem un atmirušajām šūnām. Vienlaikus tiek uzklāti mitrinoši, attīroši un antioksidatīvi serumi. Metodei ir trīskārša iedarbība – āda tiek attīrīta un mitrināta, tai tiek veikts pīlings, komedonu ekstrakcija un antioksidantu terapija.

ERA ESTHETIC AVENUE, M.VALANČIAUS G. 7-51, VILNIUS

Процедура HYDRAFACIAL MD® с системами нового поколения TOWER, которые обеспечивают многофункциональный эффект – очищение, эксфолиацию, экстракцию, глубокую гидратацию, активное обогащение сыворотками и пептидами, светодиодную световую терапию с синим или красным светом и лимфодренаж!

LABĀKĀ PROCEDŪRA RED CARPED READY IGAUNIJĀ

ЛУЧШАЯ ПРОЦЕДУРА RED CARPED READY В ЭСТОНИИ

ELEMIS BIOTEC piedāvā ultraskaņas pīlingu, liftingu, skābekļa infūziju, galvanisko atjaunošanu un gaismas terapiju. Tā ir sistēma, ko veido aktīvi augu ekstrakti, pieskārieni un tehnoloģijas un kas piedāvā astoņas ļoti iedarbīgas jaunākās paaudzes sejas procedūras visu tipu ādai un vecumu grupām.

EFOREA SPA, HILTON TALLINN, F. R. KREUTZWALDI 23, TALLINN

Система ELEMIS BIOTEC обеспечивает ультразвуковой пилинг, лифтинг микротоком, кислородную инфузию, гальваническое восстановление и восстанавливающую баланс световую терапию. ELEMIS BIOTEC – это система активных растительных экстрактов, прикосновений и научных технологий, которая предлагает восемь невероятно мощных процедур новейшего поколения для лица и для каждого типа кожи, при самых разных индивидуальных и возрастных потребностях.

LOFFICIELBALTICS.COM LASĪTĀJU FAVORĪTS

ФАВОРИТ ЧИТАТЕЛЕЙ LOFFICIELBALTICS.COM

Procedūras pamatā ir Dienvidkorejas nanotehnoloģijas, un tā sekmē šūnu atjaunošanās un ādas vielmaiņas procesus. Procedūra sākas ar aromātisku pīlingu, kura sastāvā iekļautās aminoskābes un peptīdi efektīvi attīra ādu un uzlabo tās kvalitāti. Pēc tam seko atslābinošs Aqua pīlings, kas sniedz sejai, kaklam, rokām un dekoltē zonas masāžu, limfodrenāžu, dziļu mitrināšanu un liftinga efektu. Turpinājumā tiek uzklāta maska ar peptīdu kompleksu un tad serums, kas intensīvi mitrina ādu ar hialuronskābi un kalpo kā praimeris pirms meikapa. Nobeigumā ar augus ekstraktus un peptīdus saturošu BC kušonu sejai tiek piešķirts skaists starojums.

NANO ASIA, LASTEKODU, 23, TALLINN

Процедура основана на южнокорейских нанотехнологиях и ингредиентах, с помощью которых клетки начинают «просыпаться» и активно обновляться. Процедура состоит из пяти фаз. Первая – подготовка кожи с помощью пилинга Nanodessert Air bubble peeling gel. Далее следуют aqua-пилинг кожи лица, шеи, рук и декольте и Super Lifting маска с пептидным комплексом. Четвертая фаза – Super Lifting серум. Пятая – Glow Finish с помощью ВС крем-кушона с драгоценными камнями, растительными экстрактами и пептидным комплексом.