ПОБЕДИТЕЛИ ПРЕМИИ L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018 В НОМИНАЦИИ “ЛУЧШАЯ РЕКЛАМНАЯ КАМПАНИЯ ИНДУСТРИИ КРАСОТЫ”

LABĀKĀ SKAISTUMKOPŠANAS INDUSTRIJAS REKLĀMAS KAMPAŅA DRUKĀTAJĀ PRESĒ

ЛУЧШАЯ РЕКЛАМНАЯ КАМПАНИЯ ИНДУСТРИИ КРАСОТЫ В БУМАЖНОЙ ПРЕССЕ

Drosmīgā, skaistā un jutekliskā aktrises Rūnijas Maras varone nepazīst aizliegumus un robežas. Vakarkleitā braukt ar metro? Nekādu problēmu! Uzreiz gribas to izmēģināt pašai un, protams, iegādāties arī aromātu, kura nosaukums tulkojumā no franču valodas nozīmē «Aizliegtais».

GIVENCHY L’INTERDIT

Смелая, красивая и сексуальная героиня актрисы Руни Мара не знает запретов и границ. Оказаться в вечернем платье в метро? Легко! Хочется подражать и, конечно же, немедленно купить парфюм, название которого переводится как «Запретный».

LABĀKĀ SKAISTUMKOPŠANAS INDUSTRIJAS REKLĀMAS KAMPAŅA DIGITĀLAJĀ VIDĒ

ЛУЧШАЯ РЕКЛАМНАЯ КАМПАНИЯ ИНДУСТРИИ КРАСОТЫ В ИНТЕРНЕТЕ

Ne tikai skaistākā, bet arī kadru ziņā sarežģītākā reklāma Chloe Nomade ir filmēta tuksnesī ar savvaļas zirgiem. To caurauž burvīga doma par sievietes spēju būt neatkarīgai un meklēt sevī vientuļnieci, lai caur to atklātu sevi no jauna. Grieķijā dzimusī franču aktrise Ariana Labeda šajā video izskatās perfekti.

CHLOE NOMADE

Не только красивая, но и самая сложная реклама – ролик с участием диких лошадей снимался в пустыне. Главный месседж видео: женщина может быть независимой и одинокой, и именно в этих обстоятельствах открыть в себе свое новое «я». Французская актриса греческого происхождения Ариана Лабед идеально подходит для этой роли.