ПОБЕДИТЕЛИ ПРЕМИИ L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018 В НОМИНАЦИИ “СЕЛЕКТИВНАЯ ПАРФЮМЕРИЯ”

LABĀKAIS SELEKTĪVAIS SIEVIEŠU PARFĪMS

ЛУЧШИЙ ЖЕНСКИЙ СЕЛЕКТИВНЫЙ ПАРФЮМ

Parfimērijas ūdens veltīts spēcīgai, par sevi pārliecinātai un garā brīvai sievietei. Aromāta nosaukums tulkojumā no franču valodas nozīme “klejotājs”, un tas patiešām raisa alkas pēc klejojumiem. Kad atvērušās augšējās bergamotes, apelsīnu un citronu notis, aromāts pārsteidz ar baltās frēzijas, rozes, persika un jasmīna harmoniju. Tas rada brīvības, viegluma un bezrūpības iespaidu. Bet, kad spēkā pieņemas bāzes notis (pačūlija un maltais muskuss), šķiet, ka sejā iepūš vēsa vēja brāzma, kas mudina tiekties pēc piedzīvojumiem. Sandals un ambra piešķir pamatnotij dziļumu, padarot to vēl pārliecinošāku.

CHLOÉ NOMADE

Парфюмированная вода посвящена сильной, уверенной в себе и свободной духом женщине. Название аромата «Nomade» в переводе с французского означает «странник». Духи действительно создают ощущение жажды странствий. После того как раскроются верхние ноты сливы мирабель, бергамота и свежих цитрусовых – апельсина и лимона, «Nomade» окутывает чувственной гармонией белой фрезии, розы, персика и жасмина. До этого момента парфюм создает ощущение свободы, легкости и беззаботности, но, когда в силу вступают базовые ноты дубового мха, пачулей и белого мускуса, в лицо как будто ударяет свежим и прохладным встречным ветром, зовущим навстречу приключениям. Сандал и амбра придают глубину аккорду базовых нот, заставляя его звучать еще более убедительно.

LOFFICIELBALTICS.COM LASĪTĀJU FAVORĪTS

ФАВОРИТ ЧИТАТЕЛЕЙ LOFFICIELBALTICS.COM

Šis austrumnieciskais aromāts ir kā sapnis auglīgā Vidusjūras dārzā, kur burvīgas smaržas atmodina sajūtas. Virsnotīs savienojas greipfrūts, mandarīns, plūme, avenes un rozā pipars, pēc tam seko jasmīns, pačūlija, roze un ciedrs, bet izskaņu veido sandals, vaniļa, tonkas pupiņas, dzintars, benzosveķi, pralinē un muskuss.

EISENBERG SECRET N°II JARDIN DES SENS

Восточно-цветочный аромат, наполненный чувственностью, напоминает об отдыхе в пышном средиземноморском саду. Верхние ноты: грейпфрут, мандарин, слива, малина, розовый перец. Сердечные ноты: жасмин, роза, пачули, кедр. Базовые ноты: сандал, ваниль, бобы тонка, амбра, бензоин, пралине, мускус.